بی ام و

تصاویر و اطلاعات زیباترین ماشینهای دنیا

Cars HD Wallpaperss 55 والپيپر ديدني از خودروهاي مدرن Cars HD Wallpapers

نوشته شده در چهارشنبه بیست و چهارم آبان ۱۳۹۱ساعت 12:54 توسط تک سوار| |

 

 

نوشته شده در شنبه بیستم آبان ۱۳۹۱ساعت 17:23 توسط تک سوار| |

 


نوشته شده در شنبه بیستم آبان ۱۳۹۱ساعت 17:3 توسط تک سوار| |

 
4udhgve491dv6oucsss.jpg 
 
 
رفتی ودرراهم...............
 
پشت سرت بستی.........
 
بی زحمت لای دررابازکن
 
تاقلبم رابکشم بیرون
نوشته شده در پنجشنبه هجدهم آبان ۱۳۹۱ساعت 10:20 توسط تک سوار| |

مدل جدید ماشین زیبا و جدید لامبورگینی مادورا سفید رنگ البته مفهومی

ماشین کمیاب و جدید دنیا

ماشین کمیاب و جدید دنیا ولی مفهومی

ماشین زیبا فراری با نام ferari gto 612 جدید

ماشین زیبا فراری با نام ferari gto 612 جدید قرمز رنگ و شیک

نوشته شده در چهارشنبه هفدهم آبان ۱۳۹۱ساعت 16:27 توسط تک سوار| |

وروم ماشینی جدید در تمام دنیا

وروم ماشینی جدید و برتر در تمام دنیا

ماشین جدید و بسیار زیبای مدل AZ

مدل مفهومی و مدرن از یک ایده جدید ماشین

ماشین جدید و بسیار زیبای پورشه 217

ماشین جدید پورشه ۲۱۷ سبز رنگ .

 

ماشین مدل BMW GT قرمز رنگ بسیار شیک و جدید

فراری جدید و زیبای مدل 575

فراری جدید و زیبای مدل ۵۷۵ قرمز رنگ از نمای پشتحال حرکت

ائودی ماشین خوش ساخت و زیبا و جدید بی ام و

عکس ائودی ماشین خوش ساخت و زیبا و جدید بی ام و

ماشین مدل cfx جاگوار نقره ای

ماشین مدل cfx جاگوار نقره ای

ائودی مدل اندرگراند 3 درحال دور زدن

ائودی مدل اندرگراند ۳ درحال دور زدن

فراری مدل 612 فوق العاده زیبا و جدید

 

نوشته شده در شنبه سیزدهم آبان ۱۳۹۱ساعت 12:29 توسط تک سوار| |


ماشین گران

سریعترین ماشین

قویترین ماشین

تندترین ماشین

قشنگترین ماشین

نوشته شده در جمعه دوازدهم آبان ۱۳۹۱ساعت 11:29 توسط تک سوار| |

عکس ماشین

مال خودشه ها برای دکورگذاشته چون خوشگله

نوشته شده در پنجشنبه یازدهم آبان ۱۳۹۱ساعت 18:16 توسط تک سوار| |

Audi R8 5.2 FSI

آئودی R8 5.2 FSI به تازگی در نمایشگاه خودروی دیترویت رونمایی شد . البته اطلاعاتی که تا این لحظه در مورد این خودرو منتشر شده بود چندان زیاد نبود ولی به تازگی اطلاعات کامل تری از این سوپراسپرت جذاب به خبرگزاری های خودرویی راه پیدا کرده که بد نیست آن ها را مرور کنیم .

پس از موفیت قابل توجه R8 شرکت آئودی دست به کار شد تا گونه ی قدرتمندتری از این ابر اتومبیل را روانه ی بازار کند . اولین و مهم ترین تغییر صورت گرفته در نظر گرفتن یک موتور 2/5 لیتری 10 سیلندر با قدرت 525 اسب بخار می باشد . این پیشرانه که توانایی تولید 530 نیوتون متر ( 390 پوند فوت ) را داراست از سیستم تزریق مستقیم سوخت به سیلندرها سود می برد .

برای افزایش قدرت ضریب تراکم موتور به 1 : 5/12 افزایش پیدا کرده است . چرا که با زیاد شدن این ضریب مخلوط هوا و سوخت فشرده تر شده که می توان قدرت بیشتری از آن گرفت . البته این کار نیاز به استفاده از بنزین با اکتان بالا دارد و مطمئنا R8 5.2 با بنزین ایران ناسازگار است .

سیستم روغن کاری خشک که در خودروهای مسابقه ای مرسوم است برای روانکاری اجزای مکانیکی R8 5.2 FSI در نظر گرفته شده است تا در تمامی شرایط و تحت فشارهای گوناگون ( حتی در فشار 2/1 جی ! ) عملکرد خود را حفظ نماید .

میانگین مصرف سوخت R8 5.2 FSI با این موتور غول پیکر تنها 7/13 لیتر در صد کیلومتر است !

از لحاظ توانایی های حرکتی این خودرو می تواند ظرف مدت 9/3 ثانیه از حالت سکون به سرعت صد کیلومتر در ساعت برسد . حداکثر سرعت 316 کیلومتر در ساعت نیز برای این سوپراسپرت چندان دور از دسترس نیست . جالب است بدانید که حداکثر دور موتور مجاز این خودرو 8700 دور بر دقیقه است !! که در دور 8000 حداکثر قدرت و در دور موتور 6500 بیشینه ی گشتاور به دست می آید .

برای این خودرو دو نوع گیربکس شش سرعته ی دستی و R tronic در نظر گرفته شده است که در گونه ی دوم می توان دنده ها را از روی دکمه های قرار گرفته بر روی فرمان نیز تعویض کرد .

سیستم چهار چرخ متحرک " کواترو " در R8 5.2 FSI نیز به چشم می خورد . این سیستم توانایی انتقال قدرت به هر چرخ را داراست ولی به طور کلی تمایل آن انتقال نیرو به چرخ های عقب است .

تقسیم وزن 44 به 56 برای یک سوپراسپرت موتور وسط رقم مناسبی است . ضمن این که فنربندی بازنگری شده ی این خودرو نیز می تواند به وسیله ی کمک فنرهای مغناطیسی خود سواری جذابی را ارایه کند .

آئودی برای کاهش وزن از ماده ی AFS و آلومینیوم در ساخت بدنه استفاده کرده است به همین دلیل است که R8 با گیربکس شش سرعته ی دستی تنها 1620 کیلوگرم وزن دارد .

از لحاظ طراحی اگرچه تغییرات خاصی روی نداده است ولی استفاده از چراغ های تماماً LED در بخش جلو و در نظر گرفتن رینگ های 19 اینچی ابهت خاصی را به R8 ارزانی داشته است .

آئودی R8 5.2 FSI در سه ماهه ی دوم امسال با قیمت پایه ی 142400 یورو وارد بازار کشور آلمان می شود

نوشته شده در پنجشنبه یازدهم آبان ۱۳۹۱ساعت 9:39 توسط تک سوار| |

اتومبیلی است بسیار زیبا , شیک , با اصالت , قدرتمند , سریع و بی نظیر . کمپانی بزرگ آستون مارتین به دقت - زیبایی و قدرت در تمام دنیا مشهور است , اما تمامی این ادعا ها نزد آقای منصوری صفر است . وی دوباره این اتومبیل را ساخته است .

اغلب شنیده می شود که آستون مارتین ( وی 8 ) ونتیج نامیده می شود . ---» کوچک ولی زیبا اما چنین اتومبیلی بسیار فراتر از زیبا می باشد . در تحقیقی که از تعدادی از افراد صاحب نظر در مورد اتومبیل های دوباره سازی شده ( به وسیله ی شرکت های اسپرتر یا تیونینگر ) انجام دادم فهمیدم بر خلاف حقیقت برخی از افراد به همان صورت و باور قدیمی هنوز هم کمپانی اصل را قبول داشته و می گویند اگه این مورد خوب بود خود کمپانی انجام می داد . در صورتی که چنین نیست . زیرا کمپانی به مسائل بسیار زیادی همچون قیمت , بازار فروش , شهرت و سرعت ارائه نیز می اندیشد و ممکن است به دلیل اندیشیدن به چنین مراتبی از بعضی مسائل ناکام گردد .

 

نوشته شده در پنجشنبه یازدهم آبان ۱۳۹۱ساعت 9:26 توسط تک سوار| |

نوشته شده در چهارشنبه دهم آبان ۱۳۹۱ساعت 22:39 توسط تک سوار| |

 وان جیان کشاورز 28 ساله چینی در کنار کشاورزی به کار مکانیکی مشغول است. وی یک سال برای ساخت لامبورگینی مدل رونتون با استفاده از تکه آهن های وقت صرف کرده است. لامبورگینی هر سال تنها چند دستگاه برای ثروتمندان جهان ساخته می شود که کمتر از 2میلیون دلار قیمت دارد.
لامبورگینی ابتکاری یک کشاورز چینی ! (+عکس)  www.taknaz.ir
واقعا ابتکار به خرج داده

نوشته شده در چهارشنبه دهم آبان ۱۳۹۱ساعت 22:0 توسط تک سوار| |

 

در اين مقاله 10 اتومبيل از گرانقيمت ترين اتومبيل هاي جهان به طور مختصر معرفي مي شوند. كه در بين آنها ابر اتومبيل هاي اسپرت و اتومبيل هاي لوكس و تجملاتي هم ديده مي شوند. و البته در اول ليست بوگاتي ويرون افسانه اي، يعني قويترين و سريعترين اتومبيل دنيا قرار دارد.

1ــ بوگاتي ويرون قيمت: 1700000 دلار

بوگاتي ويرون 1604قويترين و گرانترين و سريعترين اتومبيل مجاز براي حركت در خيابانهاست و سرعت بالاي 400 كيلومتر بر سرعت (407 كيلومتر بر ساعت) آن ثبت شده است. بيشترين آمار توليد اين اتومبيل در سال 2005 ميلادي بوده است. اين اتومبيل بوسيله فولوكس واگن AG ساخته مي شود(آن قسمتي كه كمپاني خريداري شده ي بوگاتي را اداره مي كند) اسم اين مدل بوگاتي از نام راننده اي كه براي اولين بار در سال 1939 مسابقات 24 ساعته لمان را برد گرفته شده است. موتور ويرون از نوع W16 ميباشد يعني يك موتور 16 سيلندر در 4 رديف كه در هر رديف 4 سيلندر وجود دارد و نحوه آرايش اين رديفها به شكل حرف W انگليسي است.

براساس اظهارات كمپاني فولوكس واگن موتور مدل توليد انبوه ويرون 1040 تا 1020 اسب بخار توان توليد مي كند. البته اين اعداد براساس اسب بخار متريك است و با اسب بخار SAE اين توان مي شود 1026 تا 1006 اسب بخار بنابراين در آمريكا قدرت موتور آن 1001 اسب بخار اعلام شده است. به هر حال اين موتور ركورددار بيشترين توان براي يك اتومبيل قابل رفت و آمد در خيابان است.

2ــ فراري انزو قيمت: 1000000 دلار

اين اتومبيل 12 سيلندر با نامهاي فراري انزو F60 در بازار شناخته شده است، كه نام بنيان گذار كمپاني فراري را برآن نهاده اند. فراري انزو در سال ميلادي 2003 با تكنولوژي اتومبيل هاي فورمول يك ساخته شد. كه از آن جمله مي توان به بدنه از جنس فيبر كربن، سيستم تعويض دنده پي در پي (مانند موتور سيكلت براي سرعت تعويض دنده) و ديسك ترمزهاي از جنس سراميك كربن اشاره كرد. همينطور از تكنولوژيهايي كه استفاده از آنها در مسابقات فورمول يك مجاز نيست هم استفاده شده است. مثلاً در اين مدل فراري از آيروديناميك فعال استفاده شده است. و عملكرد آن به اين گونه است كه بعد از رسيدن اتومبيل به سرعت 301 كيلومتر بر ساعت نيروي فشاري بر اتومبيل (به سمت پايين) به حداكثر مقدار خود يعني 775 كيلوگرم مي رسد در اين زمان كامپيوتر اتومبيل وارد مدار ميشود اسپويلر عقب را به گونه تغيير مكان مي دهد تا نيرو از اين بيشتر نشود.

3ــ پاگاني زوندا ــC12F قيمت: 741000 دلار

از اين اتومبيل اولين بار در نمايشگاه اتومبيل جنوا در سال 2005 پرده برداري شد. در بين اتومبيل هاي ساخت كمپاني پاگاني بر روي هيچ اتومبيلي به اندازه اين اتومبيل كار مهندسي و اصطلاحات نشده است. زوندا از مدلهاي قديمي خود چيزهاي زيادي به ارث برده است از آن جمله موتور 7.3 ليتري V12 آن است. ولي قدرت آن تا 594 اسب بخار زياد نشده است. يك موتور ويژه سفارشي اسپرت با قدرت 641 اسب بخار نيز براي سفارش موجود است. كمپاني سازنده ادعا كرده است اين اتومبيل مي تواند در زمان 3.2 ثانيه از صفر به 97 كيلومتر در ساعت برسد. حداكثر سرعت اين اتومبيل بيش از374 كيلومتر بر ساعت مي باشد و ترمزهاي بسيار قوي آن را به راحتي از 300 كيلومتر بر ساعت به صفر مي رساند اين اتومبيل از نسبت قدرت به وزن خوبي برخوردار است (384) كه اين رقم براي فراري انزو 356 است.

4ــ Koenigsegg CXX قيمت 600910 دلار

CXX مخفف كوپه مسابقه اي است. مدل X با ورودي خود جشن 10 سالگي اولين مدل از سري اتومبيل هاي CC بود. اين اتومبيل بيشتر براي بازار آمريكا ساخته شده است تا ديگر كشورها و از قوانين آن پيروي مي كند موتور 4.7 ليتري تمام آلومينيومي آن داراي 32 سوپاپ است و از نوع V8 است و بوسيله 2 سوپر شارژر قوي تقويت مي شود. اين موتور 806 اسب بخار توان توليد مي كند و گشتاور آن 920 نيوتن متر است.

 

نوشته شده در چهارشنبه دهم آبان ۱۳۹۱ساعت 21:52 توسط تک سوار| |

 

تصوير لامبورگيني

کاش می شد...........................

نوشته شده در چهارشنبه دهم آبان ۱۳۹۱ساعت 21:46 توسط تک سوار| |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت